מתמחה בצילומי בוק לבת המצווה

ליאור שמחי מביא לשירותכם את ידיו המיומנות של צלם הבוקים המומחה בישראל, צלם בעל ניסיון של למעלה מעשר שנים במקצוע, עם הכרות עמוקה בכל הקשור לצילום דוגמנות, צילומי נוער, הפקת בוק, ובנייה של קונספט.

ליאור שמחיבוק אינו עוד אלבום תמונות, וכשאלבום בוק בת מצווה נעשה בצורה הטובה ביותר, ניתן לזהות את הייחוד והקונספט כבר בעמוד הראשון.

אנו מאמינים כי השילוב של המקצועיות חסרת הפשרות, הידע הרב בתחום, הוותק האדיר והניסיון רב השנים, כל אלו מהווים שילוב חיוני המאפשר לנו להגיש לכם את הבוק הטוב ביותר בשוק, מתוך הבנה כי מדובר באלבום החשוב ביותר לבת שלכם, באירוע הגדול ביותר בחייה עד כה.

עבודה עם בנות מצווה

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בהפקת בוק לבת המצווה הינו הכימיה בין הצלם לבין המצולמת, שכן הדבר שעובר בתמונות טובות הוא האווירה, המבט, הבעות הפנים, ושם מסתתר הקסם של הצילום.

אתם בוודאי מכירים את החוויה של מעבר על תמונות רבות, כאשר מעת לעת אתם נעצרים ואומרים "וואו, זו תמונה טובה!"

אתם מוזמנים לעבור על תיק העבודות רחב היריעה של ליאור שמחי, ולזהות את אותם האלמנטים ההופכים תמונה לטובה, אלמנטים המתאפשרים בזכות תחושת החיבור של הצלם למפגש, תחושה אותה מביא ליאור מתוך עניין אמיתי וניסיון מבוסס בתחום הצילום, תכונה ייחודית שבנתה לו את שמו המקצועי לאורך השנים.

שירות ייחודי ונרחב

הפקה של בוק לבת המצווה היא תהליך הדורש ידע, ניסיון והכרות משולבת, גם עם עולם הצילום וההפקה, גם עם עולם העיצוב, וגם, כמובן, עם בנות בת המצווה.

עם היכולת לספק שירות מקצועי חסר פשרות לכל דורש, אנו יכולים להתפנות למהלכים הטכניים יותר, בכדי לאפשר לכם ליהנות מהמחירים הנגישים, המבצעים חסרי התקדים, יעילות השירות, פריסה ארצית רחבה, ומתן שירות אישי, אדיב, ומותאם אישית, בזמינות גבוהה ועם מטרה אחת – מצוינות.

הפכו את הילדה שלכם למלכה ליום אחד ! בואו לקחת חלק ביצירת הקסם הייחודי והסוחף של יום צילומים אישי, ליצירת בוק בת מצווה ייחודי ואישי שילך אתכם ועם הבת שלכם לכל החיים.