אתם עומדים בפני יצירת בוק לבר מצווה לבנכם או בתכם מתכוונים להשקיע בכך זמן וכסף ורוצים להיות משוכנעים כי בחרתם את הצלם הטוב והמתאים ביותר למעמד זה. משיטוט ברחבי האינטרנט גיליתם אלפי צלמים אשר עוסקים בדיוק בנושא זה, יצירת בוק לבת מצווה.

אז איך מוצאים את האחד?

√ תאום ציפיות – לפני סגירת החוזה ועריכת יום הצילומים, שבו עם הצלם ונסו לתאם ציפיות, חשוב מאד שבצילום בוק לבר מצווה יבין הצלם כי מדובר על ילדים בסופו של דבר. האווירה ביום הצילומים צריכה להתאים לרצונות הילדים ולשלב הפסקות רבות לכיף ונשנושים.

√ כימיה בין הצלם לילד – הצלם וצוותו מלווים אל הילד למשך כל יום הצילומים ולכן צריכים להיות קשובים לו ולהכיר מראש את העדפותיו השונות לגבי בוק לבר מצווה. לא כל הילדים נולדו לככב ולהצטלם יום שלם, הבנת הילד ואופיו המיוחד, ייקלו על הצלם לקבוע את סדר הצילומים ומשכם.

√ ציוד צילום ומקצוענות – יש לברר על הציוד איתו משתמשים, האם הצילומים כוללים תיקוני פוטושופ ואיך נעשית בקרת האיכות על הצילומים, כמו כן, חשוב לוודא על מקצוענותו של הצלם ועל ניסיונו בעריכת בוק לבר מצווה.

צוות מקצועי, מיומן ואיכותי

צוות זה ייתן לכם שירות ללא פשרות תוך תשומת לב מרבית לצרכיכם האישיים, רצונותיכם והעדפותיכם. אנו מקפידים על איכות התוצר הסופי, אמינות והגינות.

אנו משתמשים בציוד מתקדם וחדיש ובעלי ותק של כ-8 שנים עם מאגר לקוחות מרוצים הנזכרים כל יום מחדש במתיקות אירועים מהעבר.