צילומי בוק בת המצווה הם חוויה כייפית ומהנה עבור כלת השמחה, במסגרת הצילומים זוכה הנערה להיות דוגמנית ליום אחד ולהצטלם במגוון אתרים אותם בוחר הצלם, לרוב יישאו האתרים אופי מיוחד המקנה לצילומים משמעות נוספת.

בין אתרי הצילום המקובלים ניתן למצוא את:

חוף הים – חוף הים הוא אחד המקומות האהובים על צלמים לצילום בוק תמונות לבת המצווה, הים מאפשר לצלם חופש רב בהגדרות הצילום, בים ניתן לשחק עם צבע המים והחול, לשלב את מראה הגלים בתמונה ואף לצייר צורות אומנותיות בחול, צילום בחוף הים אהוב במיוחד על הילדים הזוכים להשתכשך קצת במי הים.

חורשות טבע – צילום בחורשת טבע מאפשר לצלם לשחק עם מצבים של חושך ואור, צילום בטבע דורש מיומנות צילום גבוהה וניסיון רב, התוצאות המתקבלות מיום צילומי בטבע הן מהממות כמובן כתלות במקצועיותו של הצלם.

מבנים עתיקים – מבנים עתיקים הם מקום מצוין לצלם תמונות לילדה, צילום כלת השמחה במקומות אלו מקנה לתמונות ריח של פעם, תמונות אלו ניתן לערוך לאחר מכן בסגנון VINTAGE.

סטודיו – צילום בסטודיו מאפשר לצלם לצלם בסביבה מבוקרת, בסטודיו שולט הצלם על כמות האור בחדר על הרקעים השונים והפוזיציות שבהם צריכה הילדה לעמוד.

במקרים אחרים מהמפורטים מעלה בוחרת כלת השמחה את מקום הצילומים, אפשרויות נוספות הן חוות חקלאיות שבהן ניתן לצלם את כלת השמחה יחד עם חיות המשק השונות, אחד מהחוגים שבהן היא משתתפת ועוד.