חגיגות בת המצווה בפתח וההתרגשות בעיצומה

בין שלל ההכנות הרבות מתקיים לו יום אחד של כיף לכלת בת המצווה, יום צילומי אלבום התמונות או בשפת העם ה"בוק".
אילו מאיתנו שזו הפעם הראשונה שהם חוגגים לביתם את אירוע בת המצווה יגלו שהכנת בוק בת מצווה העונה על דרישותיה של הנערה היא משימה קשה ומאתגרת, גיל בת המצווה שטוף ההורמונים מאלץ את טובי הצלמים להתאמץ ולהפיק אלבום תמונות בדיוק לפי רצונה של הילדה, כל אלבום שיופק מתחת לציון מושלם לא יספק את הנערה.

מומלץ לבחון מספר פרמטרים בטרם שוכרים את שירותיו של צלם מסוים

המלצות – חגיגת בת המצווה של ביתכם מגיע בתוך רצף של חגיגות בת המצווה של חברותיה לספסל הלימודים, לרוב משתפות הנערות אחת את השנייה בחוויות שעוברות עליהן לקראת האירוע הגדול, בכללן של חוויות אלו נמנה גם יום צילומי הבוק לבת מצווה, בקשו מילדתכם לברר בקרב חברותיה מיהו הצלם שצילם אותן ביום חגיגתן, בחירה שתגיע מהילדה עצמה תספק אותה ותרצה אותה.

מקצועיות – צילום אלבום מקצועי דורש ידע ומיומנות הנרכשת לאחר שנים רבות של ניסיון, צלמים רבים מתיימרים להציג את עצמם כמקצועיים ובעלי ניסיון אך ברגע האמת מתגלה עורמתם, השתדלו לראות עבודות קודמות ועל סמך מראה עינכם בססו את החלטתכם.

מחיר – הוצאות בת המצווה הן גדולות, שלל האטרקציות, אולם האירוע והתוספות עולים כסף רב, צלמים רבים אוהבים לגבות מחירי עתק על שירותיהם ללא כל הצדקה, מומלץ לבצע סקר שוק בטרם תחליטו על צלם מסוים, אתם תופתעו לגלות את טווח המחירים הרחב לשירות זה.

ליאור שמחי הינו צלם המוביל בכל הקשור לצילומי בת מצווה

ליאור שמחי מביא איתו ניסיון רב שנרכש במהלך צילומי בת המצווה של אלפי נערות מאושרות.
אנו מתחייבים להעניק לכם מזכרת מתוקה מהיום המאושר בחייה של בתכם, במסגרת השירות מתקיים יום צילומים העובר דרך מספר מוקדים מהנים ומרגשים בהם מצטלמת הילדה.

ליאור שמחי הוא הבחירה הנכונה עבורכם ועבור ביתכם, התקשרו עוד היום ותגלו כיצד נראית ביתכם דרך עדשתו של צלם מומחה.